SIDI ATOJO SRS MX boty

ATOJO SRS je nová motokrosová bota navržená a vyvinutá Sidi speciálně pro splnění těch nejvyšších požadavků.


Celý popis níže

Hotově

13 450 Kč16 140 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Vyberte barvu

Vyberte velikost

Počet kusů
Aby bylo možné neustále poskytovat jezdci dobré vnímání řízení a pocit dokonalé synchronizace s jeho motocyklem, musí být motokrosová bota odolná, pohodlná a vyrobená z materiálů nejvyšší kvality.

ATOJO SRS je nová motokrosová bota navržená a vyvinutá Sidi speciálně pro splnění těchto požadavků. Tato inovativní bota obsahuje všechny základní funkce, které musí mít motokrosová bota. Kromě toho tato bota váží podstatně méně ve srovnání s předchozími modely, přesto však neohrozila výkon, pohodlí ani ochranu. Výška boty, stejně jako další detaily, plně odrážejí požadavky profesionálních sportovců.


Tato bota byla vyvinuta na základě potřeb šampionů. K vytvoření a testování tohoto modelu přispěli jezdci Sidi. Alessandro Lupino ve spolupráci s techniky Sidi přispěl svými významnými zkušenostmi k vývoji této boty a ke každému konkrétnímu detailu. Devítinásobný mistr světa Tony Cairoli nám poskytl cenné rady, které pomohly našim specialistům zdokonalit důležité funkce. Po úspěchu ve třídě MX2 se mladý, nadějný Jorge Prado nemůže dočkat, až bude moci letět s touto novou botou na svém motocyklu v MXGP.

Parametry produktu

Značka: SIDI
Pro běžné nošeníNE
KloubovéANO
Gore-Tex membránaNE
Vhodné proUnisex
Adventure stylNE
Větratelné zóny/panelyANO
ProtektoryKotníkový, Patní, Holenní
PřezkyANO
Výstelka v úrovni řadičkyANO
Vyztužená špičkaANO

Přejete si oblečení přeměřit?

Uveďte nám prosím čisté míry v cm, my Vám oblečení přeměříme a doporučíme vhodnou velikost. Případne můžete nahlédnout do tabulky velikostí
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů GDPR.

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.