O Bolderu

 
Každý, kdo se alespoň okrajově orientuje v motocyklovém sportu, zná jméno Martina Michka, syna zakladatele společnosti ITOM. Několikanásobný mistr Evropy a vícenásobný mistr světa je hlavním ambasadorem, propagátorem a uživatelem naší soukromé firemní značky Bolder.
Celé spojení Martina Michka a značky Bolder má svou historickou spojitost díky výše uvedené rodinné vášni k motocyklům. Tvrdé tréninkové metody, píle a odhodlání rodinného klanu vynesly Martina Michka na světovou špičku ve svém sportovním oboru. Díky tomu se kvalifikoval na nejprestižnější rallye světa DAKAR 2020, 2021 a 2022. Dakar Rallye 2020 – 23. místo, 2. místo nováček roku, Dakar Rallye 2021 – 10. místo, Dakar Rallye 2022 – 2x 9. místo v etapě, 36. místo celkově.

K tréninku, potažmo hobby, patří i pořádné vybavení. Díky Martinovo vysoké spotřebě se naším hlavním cílem stalo přenesení našich zkušeností i know-how do distribuce vlastní značky pro širokou veřejnost.
Jak jsme zamýšleli, tak jsme i učinili. Před čtrnácti lety jsme začali domlouvat náš první zahraniční kontrakt. Cílem vzájemného snažení, bylo nalézt optimální poměr ve výběru partnera, materiálů, jejich technického zpracování při logickém zachování nejvyšší možné kvality výrobků a moderního střihu.

Nehledali jsme proto od začátku firmu z oblasti levné čínské průmyslové výrobky, ale manufakturu, která dokáže dobře, ale přitom levně vyrobit oblečení takové, které bude příjemné pro svého uživatele svým střihem, celkovým zpracováním i svou kvalitou a funkčností.

Náš pohled se tedy zaměřil na Pákistán, kde jsme nalezli profesionály, kteří se svému řemeslu věnují déle než šedesát let.

V dnešní době je Bolder známou značkou, naše firma skladuje trvale více než 6.000 ks moto-oblečení a jsme schopní obléci opravdu každého motorkáře, tak jak jsme to učinili již u tisíců spokojených uživatelů od začátku zrodu naší myšlenky.

Naše obchodní značka Bolder

Naše značka s příznačným jménem Bolder je výsledkem více než šedesátiletého rodinného úsilí, nasazení a obětavosti ve vývoji motocyklového oblečení a kožených doplňků v souladu s mezinárodními standardy kvality. Veškeré naše výrobky jsou vyráběny s maximální péčí a zručností teamem vyškolených kvalifikovaných techniků a za přispění moderní technologie, avšak stále v duchu přísné kontroly řemeslného způsobu zpracování materiálů. Veškerá produkce pak prochází dlouhodobými zátěžovými testy na skutečných uživatelích a v různých klimatických podmínkách tak, aby se mohl díky vývoji každý zákazník cítit v našich výrobcích komfortně a bezpečně při své oblíbené aktivitě. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem našeho výrobního i prodejního snažení. V tomto obchodě vám nabízíme produkt se zaručenou kvalitou, výtečnou cenou a garantovanou zárukou. Veškeré zboží značky BOLDER si můžete přijít prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na naší prodejně v Roudném u Českých Budějovic :). 

Na našem e-shopu Bolder.cz si vybere opravdu každý. Kromě naší značky BOLDER si může zákazník vybrat z nepřeberného množství dalších brandových značek jako je SCOTT, SIDI, W-TEC, FORMA, TCX, ACERBIS, DUNLOP, PROGRIP, ASTONE, AIROH, CASTROL, KAPPA a další značky. Ohledně dostupnosti veškerého zboží zmíněných značek naleznete zde.

Naší hlavní dominantu tvoří také pneumatiky značky DUNLOP. Jsme výhradním distributorem motokrosových pneu značky DUNLOP, které máme stejně jako BOLDER skladem na naší prodejně v Roudném.


A jak nás hodnotí zákazníci?

Hlavní důraz klademe na dobré služby, kvalitní výrobní materiál a přívětivé ceny. Proto naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Když už vznikne nějaká stížnost či reklamace, snažíme se v maximální míře zákazníkovi vyhovět tak, aby byl spokojený a mohl nás doporučit svým blízkým či kamarádům :). O tom se můžete přesvědčit například na zbožových vyhledávačích jako jsou například: 

Hodnocení a recenze Zbozi.cz , které najdete i v katalogu na Firmy.czHodnocení a recenze Heureka.czPartnerské certifikáty kvality


Pákistánští výrobci a vývozci rukavic (PGMEA) 

Asociace pákistánských výrobců a vývozců rukavic je přední organizací v pákistánském kožedělném průmyslu, jenž je v zemi zastoupen na všech úrovních.
Současný vzrůstající trend výroby rukavic v Pákistánu je výsledkem dlouhodobé píle výrobců a vývozců těchto komodit, pod jejichž rukama začalo toto řemeslo vzkvétat již od konce 20 století. Historie jejich výroby je úzce spojena s tradiční britskou hrou kriket, která se v zemi stále těší velké popularitě a díky níž se ve městě Sialkot začalo původně s výrobou kriketových pálek. Následně se výroba rozšířila také o speciální rukavice – např. lapací a odpalovací.
Inovace ve výrobě se neomezovala pouze na kriket. Během 2. světové války byla spuštěna výroba pestré škály rukavic pro domácí i mezinárodní trh. Zhruba od roku 1956 se řemeslníci ve městě Sialkot začali specializovat na výrobu komodit určených k zimním sportům, hokeji a lyžování.
Se zvýšením poptávky na mezinárodním trhu a rostoucí výrobou se proto město Sialkot stalo centrem výroby všech druhů, rukavic především pak sportovních, motorkářských, cyklistických, boxerských, zimních, módních, průmyslových, pracovních a mnoha jiných. Město Sialkot je v současnosti považováno za jedno z prvních pákistánských měst specializujících se na jejich vývoz.

Obchodní a průmyslová komora města Sialkot (SCCI)

Obchodní a průmyslová komora města Sialkot je přední obchodní organizací zastupující sialkotský průmysl specializovaný na vývoz. Komora byla založena v roce 1982 nedávno zesnulým A. D. Bhuttou, který byl jejím zakladatelem i jejím prezidentem.
Město Sialkot vděčí za svou proslulost bohatému průmyslovému dědictví. Produkty vyráběné v tomto městě splňují mezinárodní normy a těší se dobrému jménu po celém světě. Asociace obchodu a průmyslu Sialkot, jejímž cílem bylo chránit podnikatelské zájmy, byla založena v roce 1976 a posléze přidružena ke Komoře obchodu a průmyslu Lahora.
Podporovat, pomáhat, rozvíjet a stimulovat obchod a chránit hospodářské zájmy Pákistánu, zejména pak hospodářských zájmů v oblasti obchodu, průmyslu a služeb ve městě Sialkot

Pákistánská asociace výrobců a vývozců kožených oděvů (PLGMEA)

Chránit, propagovat a rozvíjet pákistánský kožedělný a jemu příbuzný průmysl.
Zabývat se všemi otázkami a záležitostmi souvisejícími s výrobou v kožedělném a příbuzném průmyslu a v obchodu s koženými oděvy, zohledňovat otázky a záležitosti jejích členů a navrhovat způsoby a prostředky k překonání souvisejících obtíží nebo vyřešením vzniklých problémů.

 
Označení CE

Označení CE je povinné označení shody pro některé produkty prodávané v rámci Evropského hospodářského prostoru (EHS) od roku 1985. Označení CE nesou dále produkty výrobky prodávané mimo EHS, které jsou vyráběny nebo určeny k prodeji v EHS. Díky těmto faktorům je označení CE známé po celém světě, včetně zemí, které nejsou seznámeny s Evropským hospodářským prostorem. V tomto smyslu je toto označení podobné prohlášení o shodě FCC, jež je použito na některých elektronických zařízeních prodávaných ve Spojených státech .
Označení CE je prohlášení výrobce, že výrobek splňuje požadavky platných směrnic ES.
Ochranná známka se skládá z loga CE a případně z čtyřciferného identifikačního čísla oznámeného subjektu zapojeného do procesu posuzování shody.
Označení „CE“ vzniklo jako zkratka z francouzského „Conformité Européenne“, což v překladu znamená Evropská dohoda o posuzování shody, nicméně toto označení není jako takové definováno v příslušných právních předpisech. Označení CE je symbolem volné obchodovatelnosti v Evropském hospodářském prostoru (vnitřní trh).

Pákistánští výrobci a vývozci punčochového a pletařského zboží (PHMA)

Asociace pákistánských výrobců a vývozců punčochového zboží je přední obchodní organizace zastupující pákistánský průmysl v oblasti punčochového a pleteného zboží, jejímž přispěním dochází ke zlepšení ekonomického růstu ve všech odvětvích hospodářství, neboť obyvatelstvu poskytuje širokou možnost pracovního uplatnění a podporuje národní soběstačnost.
Její historie sahá do roku 1960, kdy několik horlivých předních výrobců punčochového a pleteného zboží vytvořilo Asociaci pákistánských výrobců a vývozců punčochového zboží. Tato asociace byla posléze registrována Ministerstvem obchodu dle článku 26 zákona o společnostech z roku 1913 dne 7. července 1960 a zařazena do rejstříku dle zákona o společnostech z roku 1913 dne 31. srpna 1960 s tímto cílem: „Podporovat, rozvíjet, chránit, stimulovat a podporovat průmysl v oblasti výroby punčochového a pleteného zboží, konfekce, textilu, bavlněných textilních výrobků pro domácnosti, vlny, hedvábí nebo umělých vláken, úroveň jejich výroby zkvalitnit, zvýšit jejich standardní výrobu a posílit vývoz.“  Krátce poté byla otevřena pobočka na severu země v Lahore. Následovalo zřízení úřadů ve městech Faisalábád a Sialkot s cílem usnadnit členům obchodní komunikaci a poskytnout jim a vývozcům rychlé a kvalitnější služby v oblasti Faisalabad, Sialkot a Multan.

QA International Certification Limited

Je akreditovaný certifikační orgán vydávající mezinárodně uznávané akreditované certifikáty společností působících v širokém spektru průmyslu a služeb.
Tento certifikát potvrzuje, že jsou dodržovány různé národní a mezinárodní normy řízení. QAIC také vydává neakreditovaná osvědčení a osvědčení vlastních značek pro systémy, které nepodléhají akreditaci.

Naše osvědčení o registraci BOLDER SPORTS.