+420 725 155 668info@bolder.cz

Kategorie

  Produkty

   0
   menu
   Výdejní místa a expedice
   po celé ČR
   Doprava ZDARMA při
   nákupu nad 3000,-
   Profesionální personálKamenná prodejna v
   Českých Budějovicích
   Výrobci a distributoři
   moto značky BOLDER
   Ambasador e‑shopu

   BO MOTOR OIL 2T6 Full Synthetic, 1 l

   Motorový olej 2T6 plně syntetický. Balení 1 l. Určeno pro motocykly. Je to 100% syntetický olej vyvinutý speciálně pro dvoutaktní motory jak s mazáním mix s benzínem, tak pro vstřikování oleje. Zajišťuje čistící schopnost motoru a vysokou mazací schopnost i při extrémně vysokých teplotách, proto je vhodný pro závodní a vzduchem chlazené motory. Zabraňuje tvoření karbonu ve spalovacím prostoru motoru.
   Celý popis níže

   Hotově

   360 Kč490 Kč

   zvolte variantu produktu

   Na splátky

   Barva

   Velikost

   Počet kusů


   "Společnost BO Motor-oil se vyvinula z původní firmy Putoline, kterou založili bratři Putové v roce 1970. Časem však došlo k názorovým neshodám ohledně dalšího rozvoje společnosti a bratři svou spolupráci ukončili. Společnost Putoline byla prodána mimo rodinu, avšak H. Put, který se věnoval zejména vývoji a technologii produktů, založil se svými syny Basem Putem a Jan-Bart Putem v roce 1987 novou, ale stále rodinnou společnost pod názvem BO MOTOR-OIL. Společnost BO Motor-oil se rychle stala jedním z největších nezávislých odborníků mezi výrobci maziv v Evropě. Důraz klade zejména na kvalitu a vývoj nových produktů ve vlastních laboratořích, které se mohou pochlubit nejmodernější technologií. Laboratorní odborníci v BO Motor-oil jsou neustále připraveni zdokonalovat stávající výrobky a pomáhat tak svým zákazníkům.
   Motorový olej 2T6 plně syntetický.

   • Balení 1 l. Určeno pro motocykly.
   • Je to 100% syntetický olej vyvinutý speciálně pro dvoutaktní motory jak s mazáním mix s benzínem, tak pro vstřikování oleje.
   • Zajišťuje čistící schopnost motoru a vysokou mazací schopnost i při extrémně vysokých teplotách, proto je vhodný pro závodní a vzduchem chlazené motory.
   • Zabraňuje tvoření karbonu ve spalovacím prostoru motoru.

   Parametry produktu

   Značka: BO
   Specifikace Motocyklové
   Složení Syntetické
   Oblast zaměření Výkonné motocykly
   Účel použití Motorové

   Hodnocení zákazníky

   Zboží nebylo zatím hodnoceno.