BO MOTOR OIL 2T6 Full Synthetic, 1 l

Motorový olej 2T6 plně syntetický. Balení 1 l. Určeno pro motocykly. Je to 100% syntetický olej vyvinutý speciálně pro dvoutaktní motory jak s mazáním mix s benzínem, tak pro vstřikování oleje. Zajišťuje čistící schopnost motoru a vysokou mazací schopnost i při extrémně vysokých teplotách, proto je vhodný pro závodní a vzduchem chlazené motory. Zabraňuje tvoření karbonu ve spalovacím prostoru motoru.
Celý popis níže

Hotově

360 Kč490 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Barva

Velikost

Počet kusů

"Společnost BO Motor-oil se vyvinula z původní firmy Putoline, kterou založili bratři Putové v roce 1970. Časem však došlo k názorovým neshodám ohledně dalšího rozvoje společnosti a bratři svou spolupráci ukončili. Společnost Putoline byla prodána mimo rodinu, avšak H. Put, který se věnoval zejména vývoji a technologii produktů, založil se svými syny Basem Putem a Jan-Bart Putem v roce 1987 novou, ale stále rodinnou společnost pod názvem BO MOTOR-OIL. Společnost BO Motor-oil se rychle stala jedním z největších nezávislých odborníků mezi výrobci maziv v Evropě. Důraz klade zejména na kvalitu a vývoj nových produktů ve vlastních laboratořích, které se mohou pochlubit nejmodernější technologií. Laboratorní odborníci v BO Motor-oil jsou neustále připraveni zdokonalovat stávající výrobky a pomáhat tak svým zákazníkům.
Motorový olej 2T6 plně syntetický.

  • Balení 1 l. Určeno pro motocykly.
  • Je to 100% syntetický olej vyvinutý speciálně pro dvoutaktní motory jak s mazáním mix s benzínem, tak pro vstřikování oleje.
  • Zajišťuje čistící schopnost motoru a vysokou mazací schopnost i při extrémně vysokých teplotách, proto je vhodný pro závodní a vzduchem chlazené motory.
  • Zabraňuje tvoření karbonu ve spalovacím prostoru motoru.

Parametry produktu

Značka: BO
SpecifikaceMotocyklové
SloženíSyntetické
Oblast zaměřeníVýkonné motocykly
Účel použitíMotorové

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.