+420 725 155 668info@bolder.cz

Kategorie

  Produkty

   0
   menu
   Výdejní místa a expedice
   po celé ČR
   Doprava ZDARMA při
   nákupu nad 3000,-
   Profesionální personálKamenná prodejna v
   Českých Budějovicích
   Výrobci a distributoři
   moto značky BOLDER
   Ambasador e‑shopu

   SYSTAC Diesel Turbo & DPF Cleaner 500ml

   SYSTAC Diesel Turbo & DPF Cleaner je speciálně vyvinutý čistič pro dieselové motory s takzvaným palivovým katalyzátorem jako aktivní složkou.  Systac Turbo&DPF Cleaner účinně odstraňuje karbonové usazeniny v turbodmychadle bez nutnosti demontáže. Zároveň napomáhá spalování sazí v DPF filtru a tím podpořil jeho regeneraci.


   Celý popis níže

   Hotově

   2 390 Kč

   zvolte variantu produktu

   Na splátky

   Barva

   Velikost

   Počet kusů

   SYSTAC Diesel Turbo & DPF Cleaner


   Speciálně vyvinutý čistič pro dieselové motory s takzvaným palivovým katalyzátorem jako aktivní složkou. Saze jsou téměř vždy příčinou zasekávání se ovládání turba nebo jeho adheze. To může vést ke ztrátě výkonu a poruchám. Systac Turbo&DPF Cleaner účinně odstraňuje karbonové usazeniny v turbodmychadle bez nutnosti demontáže. Zároveň napomáhá spalování sazí v DPF filtru a tím podpořil jeho regeneraci. Účinně odstraňuje karbonové usazeniny v turbu a snižuje zatížení DPF filtru sazemi. Čistí znečištěné části turba a zajišťuje správný chod a výkon motoru bez nutnosti demontáže. Prodlužuje životnost turba. Zabraňuje nadměrné spotřebě paliva díky dobře fungujícímu turbodmychadlu a sníženému zatížení DPF filtru sazemi.

   Návod:
   1. Prevence: Přidejte 500ml do 30–60 litrů motorové nafty v nádrži. Následně proveďte zkušební jízdu a ujistěte se, že se motor správně zahřívá.

   2. Při potížích: Nalijte 500–1000 ml do nádrže vozu, kde již svítí "rezerva". Poté s vozidlem jezděte s různou frekvencí otáček motoru 30–50 km. Poté dotankujte.

   V případě velkého zanesení a nutnosti demontáže se obraťte na Systac Centrum.


   Systac vznikl spojením let zkušeností a znalostmi technických poradců v oblasti prevence poruch motorů a jejich čištění. Základní myšlenkou při vývoji produktů bylo snadně, ale důkladně vyčistit běžně velmi těžko dostupné prostory motorů, jako jsou například chladiče EGR ventilů, intercoolery, DPF filtry atd. Proto jsme vyvinuly řadu produktů s mnoha způsoby použití tak, aby s nimi dokázal pracovat majitel vozu i specializovaný servis.

   Systac jsou vysoce kvalitní produkty určené pro údržbu všech motorem poháněných strojů od motocyklů, přes automobily, sekačky na trávu, zemědělské stroje, nákladní automobily až po lodě. Díky těmto produktům můžete zabránit mnoha problémům souvisejícím se znečištěním, které se vytváří běžným provozem. Lze dosáhnout úspory paliva, zvýšení jízdního komfortu a snížení pravděpodobnosti nutné odstávky Vašeho stroje.

   Ve spolupráci s několika servisy jsme se rozhodli vytvořit specializovaná Systac Centra, která se zaměřují na precizní diagnostiku a řešení již vzniklých problémů, jako jsou například ucpané EGR ventily, zanesená turbodmychadla, nedokonalé spalování či ucpaný filtr pevných částic (DPF).

   Parametry produktu

   Hodnocení zákazníky

   Zboží nebylo zatím hodnoceno.