SP Connect Moto Mirror Bundle LT, iPhone 8/7/6s/6/SE 2020 54500 držák na motorku

Připevněte během sekundy váš telefon na skútr nebo motocykl díky SP MOTO MIRROR BUNDLE LT a užívejte si snadný přístup k aplikacím a navigaci. V této sadě určené především pro motocyklisty naleznete praktický držák, s kterým snadno připevníte smartphone na zrcátko nebo hrazdičku vaší motorky.Lze připevnit na zrcátka a hrazdičky o O 10 –16 mm. Držák umožňuje rotaci o 360°, díky níž nastavíte ideální polohu zařízení.


Celý popis níže

Hotově

1 099 Kč1 429 Kč

Skladem

Na splátky

od 48 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Připevněte během sekundy váš telefon na skútr nebo motocykl díky SP MOTO MIRROR BUNDLE LT a užívejte si snadný přístup k aplikacím a navigaci. V této sadě určené především pro motocyklisty naleznete praktický držák, s kterým snadno připevníte smartphone na zrcátko nebo hrazdičku vaší motorky, poté pouze přiložíte pouzdro SP PHONE CASE a otáčením o 90° ho bezpečně uzamknete. Umístíte tak smartphone do vašeho zorného pole. Jednoduchá řešení bývají ty nejlepší! Tento zvýhodněný set má skvělou cenu a  pokud se porozhlédnete i po nějakém držáků navíc, tak můžete SP systém používat i v autě, na kole, nebo při běhu.

Obsah balení SP MOTO MIRROR BUNDLE:

SP PHONE CASE- Pevný obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím od SP a pomocí adaptérů také s SP GADGETS, GoPro uchycením.

SP MIRROR MOUNT- Montážní prvek, který pasuje na většinu motorek. Lze připevnit na zrcátka a hrazdičky o O 10 –16 mm. Poté přiložíte smartphone v Phone Casu a otočením o 90° je telefon bezpečně připevněn přímo ve vašem zorném poli.  Držák umožňuje rotaci o 360°, díky níž nastavíte ideální polohu zařízení.

Parametry produktu

Značka: SP
ZařízeníiPhone 8/7/6s/6
AktivitaMotorka
KategorieBundles

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.