SP Bike Bundle II, iPhone XI 54424

Připevněte během vteřiny váš telefon na kolo či motorku díky SP BIKE BUNDLE II a užívejte si snadný přístup k aplikacím, playlistům a navigaci. SP Bike Bundle iPhone snadno připevníte úchytem na řídítka nebo představec a není zapotřebí žádného nářadí. Držák poskytuje rotaci o 360 ° a uchycení k rámu 23–43 mm.

 


Celý popis níže

Hotově

1 649 Kč2 144 Kč

Skladem

Na splátky

od 72 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů
SP Connect Bike Bundle II
 • Řešení do každého počas
 • Odolné pouzdro s třívrstvou konstrukcí pro maximální ochranu
 • Montáž bez nářadí na kulové a i ploché profily
 • Rameno na nastavení náklonu
 • 2 možnosti montáže (A,B)
 • Horizontální i vertikální orientace

   

  Obsah balení BIKE BUNDLE II :

  SP PHONE CASE- Tenký obal, který svou trojvrstvou konstrukcí chrání telefon, aniž by bránil používání tlačítek a portů. Na zadní straně obalu je MicroRail držák, který zajišťuje konektivitu s ostatním příslušenstvím a také s SP GADGETS, GoPro uchycením.

  SP WEATHER COVER- Vrchní kryt, který chrání Váš telefon před deštěm, prachem a bahnem, zatímco dotyková obrazovka zůstává plně funkční. Spolu SP PHONE CASE poskytne také dostatečnou ochranu před nárazem.

  SP UNIVERSAL BIKE MOUNT- Lze připevnit na jakékoliv řídítka nebo představec o průměru mezi 22 a 32 mm. Držák lze připevnit dvěma způsoby- s ramenem nebo bez ramene. U obou variant můžete využít horizontální i vertikální orientaci smartphonu. S naklonitelným ramenem můžete snadno upravit úhel a bez ramene oceníte nízký profil tohoto držáku. Stejně jako k našim dalším držákům svůj smartphone v SP Connect ™ pouzdře (nebo s Universal Interface) bezpečně uzamknete otáčením o 90°. 

Parametry produktu

Značka: SP-Connect
ZařízeníiPhone XI
AktivitaKolo
KategorieBundles

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.