+420 725 155 668info@bolder.cz

Kategorie

  Produkty

   0
   menu
   Výdejní místa a expedice
   po celé ČR
   Doprava ZDARMA při
   nákupu nad 3000,-
   Profesionální personálKamenná prodejna v
   Českých Budějovicích
   Výrobci a distributoři
   moto značky BOLDER
   Ambasador e‑shopu

   RACE TECH kanystr 15l zelený

   Rtech kanystry o kapacitě 15 litrů, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního HDPE plastu. Dodávají se s dopravním uzávěrem.Extra široký plnicí uzávěr pro snadné a rychlé plnění s integrovaným výstupním ventilem vzduchu pro rychlé doplňování paliva. ...
   Celý popis níže

   Hotově

   1 910 Kč2 292 Kč

   Termín dodání na dotaz

   Na splátky

   Barva

   Velikost

   Počet kusů

   Rtech kanystry o kapacitě 15 litrů, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního HDPE plastu. Dodávají se s dopravním uzávěrem.Extra široký plnicí uzávěr pro snadné a rychlé plnění s integrovaným výstupním ventilem vzduchu pro rychlé doplňování paliva.Horní rukojeť umožňuje snadné nošení nádoby. Mimořádně velká rukojeť zaručuje snadné vyvážení nádoby při doplňování paliva. Ve víku je integrován 3/4 uzávěr, který umožňuje rychlé otevírání a doplňování paliva,víko je připojeno k drátu, což zabraňuje ztrátě víka a umožňuje rychlé uzavření.Není to přenosná palivová nádrž. Určeno pouze pro závody; Nesmí se používat pro silniční paliva.

   O firmě:

    ZAP-TechniX je výrobcem náhradních příslušenství pro motocykly, zejména terénních.Jejich výrobky jsou vyvíjeny a testovány  různými motokrosovými jezdci. Neustále pracují na nových inovativních produktech pro vyšší výkon, kontrolu a pohodlí. Při výrobě používají pouze vysoce kvalitní hliník a další vysoce kvalitní materiály. Pro vylepšení dodacího programu byly do jejich nabídky přidány některé speciální produkty od jiných výrobců. Výrobky ZAP-TechniX lze získat pouze od specializovaných prodejců. 

    Výroba:
   Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.

   Parametry produktu

   Značka: RACE TECH

   Hodnocení zákazníky

   Zboží nebylo zatím hodnoceno.