DUNLOP GEOMAX ENDURO S 90/90 R21 54R TT

Geomax Enduro zvládne nejtěžší podmínky, Dunlop pracoval na rozvoji této enduro pneumatiky s předními světovými jezdci. Svou konstrukci splňuje podmínky FIM pro kategorii enduro. Pneumatika Geomax Enduro zajišťuje zvýšenou trakci, celkovou kontrolu, vynikající přilnavost a rovnoměrné opotřebení na všech typech terénu. Díky rozdílnému tvaru a stavbě bloků poskytuje lepší záběr jak v přímé jízdě, tak při náklonu. Optimální tuhost kostry a větší profil zajišťuje lepší tlumení nárazů a celkovou kontrolu. Geomax Enduro je homologována i pro silniční využití.
Celý popis níže

Hotově

1 230 Kč2 005 Kč

Skladem

Na splátky

od 54 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů


Carcass Tension Control System (CTCS)
reguluje rozložení zatížení dezénu a optimalizuje napětí v různých oblastech pneumatiky, což má za následek konzistentnější a snadnější udržení směrové stability, lepší trakci v přímém směru a lepší zpětnou vazbu.

DUNLOP patent Progressive Cornering Block Technology (PCBT)
nová patentovaná technologie společnosti Dunlop nazvaná Progressive Cornering Block Technology zvyšuje flexibilitu bloků, která vede k lepší ovladatelnosti při smyku, a spolu s dvojitými okraji poskytuje zesílenou přilnavost při zatáčení.


Multiple Block Distribution (MBD)
nová technologie rozložení bloků dezénu je charakteristická různými rozestupy mezi středovými bloky a oblastmi směrem k rameni pláště, což v kombinaci s menším počtem bloků ve středové části vede k lepšímu kontaktu s povrchem a zároveň spolehlivému záběru a přilnavosti.


Popis  GEOMAX ENDURO:

  • Aby bylo zajištěno, že nová Geomax Enduro zvládne nejtěžší podmínky, Dunlop pracoval na rozvoji této enduro pneumatiky s předními světovými jezdci.
  • Svou konstrukci splňuje podmínky FIM pro kategorii enduro.
  • Pneumatika Geomax Enduro zajišťuje zvýšenou trakci, celkovou kontrolu, vynikající přilnavost a rovnoměrné opotřebení na všech typech terénu.
  • Díky rozdílnému tvaru a stavbě bloků poskytuje lepší záběr jak v přímé jízdě, tak při náklonu.
  • Optimální tuhost kostry a větší profil zajišťuje lepší tlumení nárazů a celkovou kontrolu.
  • Geomax Enduro je homologována i pro silniční využití.

Model S přední pro mokrý a bahnitý povrch
Model M přední pro suchý a tvrdý povrch

Parametry produktu

Značka: DUNLOP
TerénPísek, Bláto
DezénENDURO
Šířka90
Profil90
Rozměr v palcích21
Index nosnosti54 (212 kg)
Index rychlostiR (170 km/h)
TT/TLBěžná (TT)
PozicePřední
Homologace na silnici FIMNE

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.