UNIKÁTNÍ SLUŽBY

Aby nakupování bylo pohodlnější, přehlednější, rychlejší a přinášelo našim zákazníkům maximum výhod, připravili jsme pro vás unikátní služby, které na žádných jiných internetových obchodech nenaleznete.

Vždy pečlivě projdeme a zvážíme všechny vaše požadavky a návrhy, a poté podle nich přizpůsobíme nebo vymyslíme úplně novou službu, která nakupování na bolder.cz ještě více usnadní.


GARANTOVANÁ DOSTUPNOST

Zajímá vás jestli je vámi vybrané zboží na skladě a zda ho dostanete opravdu tak jak píšeme? Nyní si můžete být jisti, dostupnost našeho zboží totiž garantujeme. Našim zákazníkům se vždy snažíme o zboží poskytnout co nejpřesnější informace, včetně jeho dostupnosti. Díky vlastnímu distribučnímu centru, máme zboží stále skladem a prostřednictvím přímého on-line propojení s dodavateli a výrobci, známe aktuální dostupnost i toho ostatního. V případě, že dostupnost zboží nemůžeme garantovat, nenabídneme vám ho k objednání.


HLÍDÁNÍ DOSTUPNOSTI

Jistě vás teď napadla otázka: "Ale co když zrovna o toto zboží mám zájem?" Řešení je snadné. Dostupnost si pohlídáte stisknutím tlačítka Mám zájem (znáte pod názvem Hlídací pes). O každé, byť sebemenší změně, vás budeme informovat e-mailem. Jak takové hlídání funguje? Po stisknutí tlačítka Hlídat dostupnost zadáte Váš e-mail. Na uvedený mail, obdržíte potvrzení požadavku na hlídání požadovaného modelu. Jakmile zboží naskladníme, budeme Vás na výše zadaný email informovat zprávou. Součástí této zprávy je rovněž odkaz pro možnost zrušení požadavku na hlídání požadovaného modelu. tento email se tedy prosím uschovejte pro možnost pozdějšího odhlášení.

Abyste si byli jisti, že se pro vás vybraný produkt opravdu hlídá, pošleme vám zprávu na e-mail. Stejně tak i v případě, pokud se dostupnost zboží změní, a to včetně informace o možné době dodání.

Pokud je zboží nedostupné déle než 14 dní, pošleme vám e-mail, abychom se ujistili, že máte o vybraný produkt stále ještě zájem. Nemusíte se tedy vůbec o nic starat, všechno ohlídáme za vás.