CASTROL 2T, 1l

Castrol 2T je moderní minerální olej pro dvoudobé motory, který je navržen tak, aby umožňoval dobrý výkon dvoudobých motocyklů a v jiných strojích s malými dvoudobými motory ve všech ročních obdobích. Jeho složení s nízkým obsahem popelovin pomáhá chránit před předčasným vznícením a poskytuje dobré promazání motoru za všech podmínek. Zároveň udržuje dokonalou čistotu motoru, čímž umožňuje stále dobrou kompresi a spolehlivé startování po dobu jeho životnosti.
Celý popis níže

Hotově

150 Kč390 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Barva

Velikost

Počet kusů
Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 40 zemích a zaměstnává přibližně 7 000 pracovníků po celém světě. Téměř na 100 dalších trzích nás zastupují nezávislí distributoři zajišťující místní propagaci a prodej našich produktů. Dodavatelská síť Castrolu se rozprostírá přes 140 zemí, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.

Castrol nabízí maziva prakticky pro veškeré oblasti:
  • domácího
  • komerčního i průmyslového použití
V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvou- i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) naše produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodáváme také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu.

Všechny naše produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají.Castrol 2T je vhodný pro většinu dvoudobých motocyklů a skútrů, které vyžadují použití kvalitního minerálního motorového oleje.

Je vhodný jak pro motory mazané směsí oleje a benzínu (až do poměru 1:50 – dle doporučení výrobce), tak i pro motory mazané systémem vstřikování oleje (autolube).

Výhody:
Castrol 2T: Minerální motorový olej pro dvoudobé motory motocyklů. Poskytuje výtečnou ochranu proti tvorbě nečistot.

Parametry:
Motorový olej Castrol 2T, 1L Typ oleje minerální Použití oleje motorový olej Takt 2 takt Specifikace JASO FB Objem balení 1 litr

Parametry produktu

Značka: CASTROL
TypOleje
SpecifikaceMotocyklové
SloženíMinerální
Oblast zaměřeníBěžné motocykly
Účel použitíMotorové

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.