BRIDGESTONE X40 80/100 R21 51M TT

BRIDGESTONE X40 pro které neexistuje terén, se kterým byste si neporadili. Stabilní a rychlé výkony. Konstruována tak, aby si snadno a přesně poradila i s tím nejtvrdším terénem. Proto si můžete vychutnat napětí z opravdové terénní jízdy.
Celý popis níže

Hotově

1 090 Kč1 599 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Barva

Velikost

Počet kusů

Japonská společnost Bridgestone vznikla v roce 1931, kdy její zakladatel Shojiro Ishibashi vyrobil první pneumatiku. Původně byl ale Bridgestone založen jako nadnárodní továrna na výrobu automobilových komponentů. Pak nastali divoká válečná léta a výroba pneumatik nezůstala nedotčena. Při leteckých náletech na Tokio byla továrna Bridgestonu prakticky zničena. Ale jako zázrakem stěžejní továrny ve městech Kuruma a Yokohama zničení unikla, takže výroba mohla po válce opět pokračovat. Továrna začala dodávat pneumatiky na motocykly na všechny významené japonské značky Yamaha, Suzuki, Honda. Pak už japonský výrobce začal expandovat do celého světa. Japonci jsou známí svými inovativními technologiemi a není tomu ani jinak v případě Bridgestonu. V druhé polovině 20. století se otevřeli nové továrny v Tokiu, Kyobashi, ale společnost začala expandovat i do Thajska a Singapuru. Bridgestone je vlastník asi největšího počtu kaučukových plantáží na světě. Na konci 60. let společnost otevřela pobočku v USA. Společnost má své továrny i v Australii a v 80. letech otevřela továrnu v Indii, Číně i v tehdy ještě komunistickém Polsku. V roce 1988 koupila americkou společnost Firestone. Vzniklo tak spojení Bridgestone Firestone USA a v evropě Bridgestone Firestone Europe. Bridgestone patří k největší gumárenské společnosti na světě, v žebříčku všech světových gumárenských koncernů Bridgestone figuruje na prvním místě. Po celém světě měl v roce 2011 celkem 47 továren na výrobu pneumatik. Bridgestone dodával pneumatiky pro závody Formule 1 od roku 1997 do roku 2010, je oficiálním dodavatelem pneumatiky světové serie motocyklových závodu MotoGP od roku 2002. Co se týče motorsportu tak dodává pneumatiky i do menších soutěží po celém světě. Skupina Bridgestone vyrábí spičkové premiové pneumatiky pro osobní, nákladní i zemědělské a průmyslové automobily a především vyrábí motocyklové pneumatiky kde jsou speciálně u silničních motocyklů obrovsky úspěšné.

Stabilní a rychlé výkony
Konstruována, aby si snadno a přesně poradila i s tím nejtvrdším terénem. Proto si můžete vychutnat napětí z opravdové terénní jízdy.

Neuvěřitelná odezva
Revoluční dezén pneumatiky BattleCross X40 vyvinutý a otestovaný na motokrosových závodech nejvyšší úrovně vám umožní dosahovat v terénu vecholných výkonů.

Flexibilní výkon
Když se vaše stezka neočekávaně změní, poskytne vám Battlecross X40 vynikající přilnavost a ovladatelnost zrovna když ji nejvíce potřebujete.

Odolná konstrukce
I ten nejobtížnější terén není pro nejrobusnější Bridgestone žádnou překážkou a to díky nejnovějším směsím a konstrukčním technikám.

Rozšířené schopnosti

Vyšší trakce vpředu i vzadu rozšiřují nabídku prvotřídních motokrosových pneumatik Bridgestone pro středně až velmi tvrdé terény.

Parametry produktu

Značka: BRIDGESTONE
TerénStřední terén, Tvrdý povrch, Kámen - Tvrdý povrch
DezénX40
Šířka80
Profil100
Rozměr v palcích21
Index nosnosti51 (195 kg)
Index rychlostiM (130 km/h)
TT/TLBěžná (TT)
PozicePřední
Homologace na silnici FIMNE

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.