BRIDGESTONE X30 110/100 R18 64M TT

BRIDGESTONE X30 má výkonnost ve všech terénech. Získejte důvěru, kterou potřebujete ke zdolání rozmanitých terénů. S prozatím nejvyspělejší technologií Bridgestone pro motokros vám nic nestojí v cestě. Vynikající přilnavost a trakce vám umožní uvolnit plný výkon svého stroje, jelikož stabilita a odezva, jakou má tato pneumatika, se u motokrosových pneumatik vidí zřídka.
Celý popis níže

Hotově

1 290 Kč2 005 Kč

Skladem

Na splátky

od 39 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů

Japonská společnost Bridgestone vznikla v roce 1931, kdy její zakladatel Shojiro Ishibashi vyrobil první pneumatiku. Původně byl ale Bridgestone založen jako nadnárodní továrna na výrobu automobilových komponentů. Pak nastali divoká válečná léta a výroba pneumatik nezůstala nedotčena. Při leteckých náletech na Tokio byla továrna Bridgestonu prakticky zničena. Ale jako zázrakem stěžejní továrny ve městech Kuruma a Yokohama zničení unikla, takže výroba mohla po válce opět pokračovat. Továrna začala dodávat pneumatiky na motocykly na všechny významené japonské značky Yamaha, Suzuki, Honda. Pak už japonský výrobce začal expandovat do celého světa. Japonci jsou známí svými inovativními technologiemi a není tomu ani jinak v případě Bridgestonu. V druhé polovině 20. století se otevřeli nové továrny v Tokiu, Kyobashi, ale společnost začala expandovat i do Thajska a Singapuru. Bridgestone je vlastník asi největšího počtu kaučukových plantáží na světě. Na konci 60. let společnost otevřela pobočku v USA. Společnost má své továrny i v Australii a v 80. letech otevřela továrnu v Indii, Číně i v tehdy ještě komunistickém Polsku. V roce 1988 koupila americkou společnost Firestone. Vzniklo tak spojení Bridgestone Firestone USA a v evropě Bridgestone Firestone Europe. Bridgestone patří k největší gumárenské společnosti na světě, v žebříčku všech světových gumárenských koncernů Bridgestone figuruje na prvním místě. Po celém světě měl v roce 2011 celkem 47 továren na výrobu pneumatik. Bridgestone dodával pneumatiky pro závody Formule 1 od roku 1997 do roku 2010, je oficiálním dodavatelem pneumatiky světové serie motocyklových závodu MotoGP od roku 2002. Co se týče motorsportu tak dodává pneumatiky i do menších soutěží po celém světě. Skupina Bridgestone vyrábí spičkové premiové pneumatiky pro osobní, nákladní i zemědělské a průmyslové automobily a především vyrábí motocyklové pneumatiky kde jsou speciálně u silničních motocyklů obrovsky úspěšné.

Výkonnost ve všech terénech
Získejte důvěru, kterou potřebujete ke zdolání rozmanitých terénů. S prozatím nejvyspělejší technologií Bridgestone pro motokros vám nic nestojí v cestě.

Mimořádná přilnavost
Vynikající přilnavost a trakce vám umožní uvolnit plný výkon svého stroje, jelikož stabilita a odezva, jakou má tato pneumatika se u motokrosových pneumatik vidí zřídka.

Bezprecedentní stabilita
Vynikající absorpce nerovností a pocit kontaktu nabízí větší výběr stop, zejména při zatáčení nebo vyhýbání se překážkám.

Zdokonalená ovladatelnost
Počítejte s flexibilní odezvou při pokožování terénu a to i při měnicím se povrchu.

Rozšířené schopnosti
Vyšší trakce a vynikající přilnavost rozšiřují nabídku prvotřídních motokrosových pneumatik Bridgestone, které jsou doma stejně v měkké i tvrdé půdě.

Parametry produktu

Značka: BRIDGESTONE
Čistíme skladyANO
TerénStřední terén, Tvrdý povrch
DezénX30
Šířka110
Profil100
Rozměr v palcích18
Index nosnosti64 (280 kg)
Index rychlostiM (130 km/h)
TT/TLBěžná (TT)
PoziceZadní
Homologace na silnici FIMNE

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.