BOLDER 919 Ledvinový pás modro - černá

BOLDER 7-919 Ledvinový pás, modro - černý. Ledvinový pás s protektory. Stavitelná guma na bokách pro nastavení obvodu pasu. Zadní část zpevněná a polstrovaná pro bezpečnější chránění ledvin a páteře. Protiskluzový pás na suchý zip.
Celý popis níže

Hotově

299 Kč1 190 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Barva

Velikost

Počet kusůObchodní značka Bolder
Značka s příznačným jménem Bolder, je výsledkem více než šedesátiletého rodinného úsilí, nasazení a obětavosti ve vývoji motocyklového oblečení a kožených doplňků v souladu s mezinárodními standardy kvality. Veškeré výrobky jsou vyráběny s maximální péčí a zručností v teamu vyškolených kvalifikovaných techniků a za přispění moderní technologie, avšak stále v duchu přísné kontroly řemeslného způsobu zpracování materiálů. Veškerá produkce pak prochází dlouhodobými zátěžovými testy na skutečných uživatelích a v různých klimatických podmínkách tak, aby se mohl díky vývoji každý zákazník cítit v našich výrobcích komfortně a bezpečně při své oblíbené aktivitě. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem našeho výrobního i prodejního snažení. V tomto obchodě vám nabízíme produkt se zaručenou kvalitou, výtečnou cenou a garantovanou zárukou.

CORDURA®
je špičkový technický materiál s extrémní pevností a odolností proti oděru. Jedná se o polyamid s odolným polyuretanovým zátěrem, opatřený vodoodpudivou úpravou Teflon. Cordura je registrovaná ochranná známka firmy DuPont pro značkové odolné materiály. Díky této technologii má oblek nejen excelentní pevnost, ale i vysokou odolnost proti roztržení, propíchnutí a samozřejmě i proti běžnému opotřebení. Švy obleku jsou vytvořeny speciální technologií.

Top parametry:
  • Vysoceodolný mat
  • Protiskluzový materiál
  • Pružící zóny


BOLDER 7-919 Ledvinový pás, modro - černý.
  • ledvinový pás s protektory
  • stavitelná guma na bokách pro nastavení obvodu pasu
  • zadní část zpevněná a polstrovaná pro bezpečnější chránění ledvin a páteře
  • protiskluzový pás na suchý zip

Parametry produktu

Značka: BOLDER
Čistíme skladyANO
Vhodné proUnisex
ProtektoryLedvinový

Přejete si oblečení přeměřit?

Uveďte nám prosím čisté míry v cm, my Vám oblečení přeměříme a doporučíme vhodnou velikost. Případne můžete nahlédnout do tabulky velikostí
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů GDPR.

Hodnocení zákazníky

5/5

Hodnotili 3 zákazníci

+ Pás je pohodlnej, nikde neškrtí, sedí jak má, při jízdě neví že ho mám

- všechno je v pořádku

+ I když je psaná velikost unisex, sedí i drobnější ženě.

Shrnutí: S  obchodem je výborná komunikace

+ Kvalitní ledvinák, plní přesně svojí ulohu