BOLDER 8071 Batoh cestovní na moto

BOLDER 8071 Batoh na moto, modrý. Batoh na moto z textilního odolného, lehkého materiálu. Dvě kapsy na mobil - vnější a vnitřní. Vnější kapsa s průhledným plastovým víkem na mapu. Zpevněné švy a bočnice. Pevné poutko.
Celý popis níže

Hotově

290 Kč1 690 Kč

Skladem

Na splátky

není k dispozici

Barva

Velikost

Počet kusůObchodní značka Bolder
Značka s příznačným jménem Bolder, je výsledkem více než šedesátiletého rodinného úsilí, nasazení a obětavosti ve vývoji motocyklového oblečení a kožených doplňků v souladu s mezinárodními standardy kvality. Veškeré výrobky jsou vyráběny s maximální péčí a zručností v teamu vyškolených kvalifikovaných techniků a za přispění moderní technologie, avšak stále v duchu přísné kontroly řemeslného způsobu zpracování materiálů. Veškerá produkce pak prochází dlouhodobými zátěžovými testy na skutečných uživatelích a v různých klimatických podmínkách tak, aby se mohl díky vývoji každý zákazník cítit v našich výrobcích komfortně a bezpečně při své oblíbené aktivitě. Spokojenost zákazníka je hlavním cílem našeho výrobního i prodejního snažení. V tomto obchodě vám nabízíme produkt se zaručenou kvalitou, výtečnou cenou a garantovanou zárukou.

CORDURA®
je špičkový technický materiál s extrémní pevností a odolností proti oděru. Jedná se o polyamid s odolným polyuretanovým zátěrem, opatřený vodoodpudivou úpravou Teflon. Cordura je registrovaná ochranná známka firmy DuPont pro značkové odolné materiály. Díky této technologii má oblek nejen excelentní pevnost, ale i vysokou odolnost proti roztržení, propíchnutí a samozřejmě i proti běžnému opotřebení. Švy obleku jsou vytvořeny speciální technologií.BOLDER 8071 Batoh na moto, modrý:

  • batoh na moto z textilního odolného, lehkého materiálu
  • dvě kapsy na mobil - vnější a vnitřní
  • vnější kapsa s průhledným plastovým víkem na mapu
  • zpevněné švy a bočnice
  • pevné poutko

Parametry produktu

Značka: BOLDER
Čistíme skladyANO
Pevné uchycení batohuNE
Uchycení na nádržANO

Hodnocení zákazníky

4.5/5

Hodnotili 3 zákazníci

+ velikost akorát, dobře se upěvňuje, supr pruhlednej plast na mapu

- chybí reflexní prvky

+ chystám se sním teprve vyjet, vypadá bytelně

Shrnutí: kvalitní koupě

+ cesťák tak akorát, pevnej

Shrnutí: vyjímečně jsem narazil na kvalitní obchod a jsem s ním spokojen