ACERBIS X-TRACK motokros přilba

ACERBIS X-TRACK Motokros přilba přilba Aktualizovaný design zajišťující vynikající ochranu a vyvážení přilby na hlavě. Hmotnost: 1050 g + - 60 g ve velikosti „M“. Dvojitá skořepina. Kryt vytvořený ze skleněných vláken, kompatibilní s Neck Brace. Přední ventilace: optimalizovaná oblast ventilace centrální brady, rozsáhlé větrání v oblasti šíjePřidán nový polystyrenový kanál pro větší větrání.
Celý popis níže

Hotově

4 370 Kč5 244 Kč

Termín dodání na dotaz

Na splátky

od 152 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů
Aktualizovaný design zajišťující vynikající ochranu a vyvážení přilby na hlavě1050 g + - 60 g ve velikosti „M“Dvojitá skořepinaKryt vytvořený ze skleněných vláken, kompatibilní s Neck BracePřední ventilace:Optimalizovaná oblast ventilace centrální brady, rozsáhlé větrání v oblasti šíjePřidán nový polystyrenový kanál pro větší větráníNastavitelný aerodynamický kšiltZadní ventilace:Zadní žebro, které vytváří prohloubení pro zvýšení odsávání vzduchuDalší větrací otvor na spodní / boční části přilby pro usnadnění odsávání horkého vzduchu / vlhkosti z přilbyVnitřek:Nová hypoalergenní tkanina zajišťuje měkký interiér a efektivní uvolnění vlhkostiDvojité uzavření D-kroužku Polstrování, kompletní s lícními polštářky Comfort System, které zakrývají upevňovací popruh, zajišťují optimální přilnutí a stabilitu a lze je také snadno vyjmout a vyprat.Homologace: ECE / ONU 22 05Materiály:skořepina: sklolaminátProč značku Acerbis:Protože značka Acerbis je na světovém trhu od roku 1973 a neustále vyvíjí nové inovativní a ochranné výrobky se stejným nadšením a vášní, jako v době svého vzniku.A proto je tak zárukou vysoké kvality a propracovanosti výrobku. Za kvalitu svého zboží ručí a nedopustí, aby nesplňovalo podmínky, které jsou od něj požadovány (homologace,voděodolnost,savost,pevnost,barevnost,pružnost,vzdušnost....)Výroba:Všechny výrobky  jsou vyvíjeny a testovány, v jejích zkušebnách a konzultovány s předními motokrosovými jezdci, aby odpovídaly všem parametrům. Nejen z hlediska bezpečnosti,ale i pohodlné, bezproblémové jízdy. Jsou z kvalitního materiálu, v nejmodernějším designu, odpovídajícímu světovému trendu.Výborná volba pro motokros.

Parametry produktu

Značka: ACERBIS
MateriálTermoplast
Vhodné proUnisex
Příprava na BluetoothNE
Větratelné zóny/panelyANO
Odnímatelná a pratelná vystýlkaANO
Hmotnost (g)1050
Přední sání vzduchuANO
DD kroužkyANO
Mikrometrická přezkaNE

Přejete si oblečení přeměřit?

Uveďte nám prosím čisté míry v cm, my Vám oblečení přeměříme a doporučíme vhodnou velikost. Případne můžete nahlédnout do tabulky velikostí
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů GDPR.

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.