ACERBIS Brooklyn bunda

ACERBIS bunda Brooklyn černá XL POLYESTER (lehký, pevný, vysoká odolnost vůči povětrnosti, malá navlhavost, rychlé sušení, nemusí se žehlit), vnitřek: prošívaná vložka s dlouhými rukávy vyrobená z POLYESTERU (lehký, pevný, vysoká odolnost vůči povětrnosti, malá navlhavost, rychlé sušení). Chrániče: prodává se bez chráničů, ale chrániče loktů a ramen je možné dokoupit (obj. kód chr. loktů - 0016031.318, obj. kód chr. ramen - 0016032.318 ).


Celý popis níže

Hotově

3 150 Kč3 780 Kč

Skladem

Na splátky

od 111 Kč

Barva

Velikost

Počet kusů
ACERBIS bunda Brooklyn černá XL
  • Materiál: vnějšek: POLYESTER (lehký, pevný, vysoká odolnost vůči povětrnosti, malá navlhavost, rychlé sušení, nemusí se žehlit), vnitřek: prošívaná vložka s dlouhými rukávy vyrobená z POLYESTERU (lehký, pevný, vysoká odolnost vůči povětrnosti, malá navlhavost, rychlé sušení)
  • Chrániče: prodává se bez chráničů, ale chrániče loktů a ramen je možné dokoupit (obj. kód chr. loktů - 0016031.318, obj. kód chr. ramen - 0016032.318 )
  • hrániče jsou certifikované (homologace EN 1621-1)

Parametry produktu

Značka: ACERBIS
MateriálTextil
Vhodné proŽeny
Vnější kapsy2
Vnitřní kapsy0
Odnímatelná tepelná výstelkaNE
ProtektoryZádový, Ramenní, Loketní
Aerodynamický hrbNE
Propojení s bundou/kalhotyNE
Větratelné zóny/panelyANO
Zadní kapsaNE

Přejete si oblečení přeměřit?

Uveďte nám prosím čisté míry v cm, my Vám oblečení přeměříme a doporučíme vhodnou velikost. Případne můžete nahlédnout do tabulky velikostí
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů GDPR.

Hodnocení zákazníky

Zboží nebylo zatím hodnoceno.